WordPress brak znaczników html w opisie kategorii


0
Wordpress brak znaczników html w opisie kategorii

Przygotowałeś sobie opis kategorii dla strony stworzonej na WordPress i po próbie wrzucenia opisu czujesz się rozczarowany? To prawdopodobnie przez to, że znaczniki html są widoczne na Twojej stronie i całość nie wygląda estetycznie i jest najzwyczajniej w świecie niepoprawna i nie zgodna z panującymi standardami. Jak rozwiązać problem ze znacznikami html na opisie kategorii dla stron opartych o WordPress? To bardzo proste, wystarczy, że w pliku functions.php w katalogu szablonu wkleisz poniższy kod.

foreach ( array( 'pre_term_description' ) as $filter ) { 
    remove_filter( $filter, 'wp_filter_kses' ); 
} 
foreach ( array( 'term_description' ) as $filter ) { 
    remove_filter( $filter, 'wp_kses_data' ); 
} 

Jak zezwolić na html w opisie kategorii na WordPress?

Tak naprawdę, wrzucenie powyższego kodu w functions.php to jest cała praca, która powinna przynieść oczekiwany rezultat w postaci ładnie prezentujących się opisów kategorii na Twojej stronie opartej o WordPress. Przed wszelkimi zmianami zawsze przygotuj sobie plik functions.php, żeby w razie potrzeby można było cofnąć zmiany, aczkolwiek w tym przypadku jeśli wkleisz poprawnie kod, nie powinno nic złego się wydarzyć.


Podoba ci się? Podziel się z przyjaciółmi!
0
Jeremiasz Nowak
Na co dzień młodszy programista php, ale nie unika frontendowych technologii. Interesuje się szeroko pojętym pozycjonowaniem (seo). W tej sferze stara się wykorzystać swoje umiejętności programowania w php - w oparciu o najpopularniejsze platformy, cmsy.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *